Project Manager

Praca zdalna / Poznań

Opis stanowiska

O AppVerk:
Naszą specjalizacją jest transformacja cyfrowa. Pracujemy z klientami od etapów wczesnych pomysłów i idei.  Poprzez pracę badawczą i warsztatową pomagamy przekuć je na konkretne rozwiązania technologiczne. Zajmujemy się też produkcją oprogramowania – nasz zespół tworzy aplikacje webowe, aplikacje mobilne, rozwiązania automatyzujące pracę oraz wewnętrzne systemy firmowe. Nie boimy się nowych wyzwań i skomplikowanej architektury. Korzystamy z najnowszych technologii i rekrutujemy doświadczonych specjalistów IT. Do naszych klientów należą największe firmy w Europie: NOVOL, Fibaro, Currency One, Wykop, Hurtum oraz wiele innych. W wewnętrznych zespołach stawiamy na stały rozwój, wymianę wiedzy i sprawną komunikację. Budujemy długoterminowe relacje oparte o zaufanie i rzetelność. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, cenimy szczerość i zaangażowanie.
Zadania:
  • Koordynacja projektów IT zgodnie z know – how firmy
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu wypracowania optymalnych rozwiązań
  • Współpraca z zespołem developerskim w celu określenia planu prac oraz estymacji
  • Zarządzanie harmonogramem i budżetem projektów
  • Reprezentowanie firmy przed klientami i kontrahentami
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 6000-12000 zł netto w przypadku kontraktu B2B
  • Narzędzia do pracy (telefon, komputer służbowy)
  • Rodzinną atmosferę, dynamikę pracy i brak monotonii
  • Rozszerzenie sieci networkingowej
  • Benefity (snacki, dobra kawa, wyjścia integracyjne, cykliczne grillowanie, lekcje języka angielskiego, konferencje i szkolenia)
Zrób następny krok w swojej karierze – dołącz do zespołu AppVerk.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość SCRUMa
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami IT
  • Podstawowa wiedza z zakresu tworzenia oprogramowania
  • Umiejętność zarządzania czasem i zespołem
  • Analityczne podejście do rozwiązywania złożonych problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego