IT Project Manager/ka

Praca zdalna / Poznań

Opis stanowiska

O AppVerk:

Naszą specjalizacją jest transformacja cyfrowa. Pracujemy z klientami od etapów wczesnych pomysłów i idei. Poprzez pracę badawczą i warsztatową pomagamy przekuć je na konkretne rozwiązania technologiczne. Zajmujemy się też produkcją oprogramowania – nasz zespół tworzy aplikacje webowe, aplikacje mobilne, rozwiązania automatyzujące pracę oraz wewnętrzne systemy firmowe. Nie boimy się nowych wyzwań i skomplikowanej architektury. Korzystamy z najnowszych technologii i rekrutujemy doświadczonych specjalistów IT. Pracujemy dla klientów, którzy poszukują oprogramowania najwyżej jakości, m.in. NOVOL, Fibaro, naEkranie, cyber_Folks oraz wiele innych.

W wewnętrznych zespołach stawiamy na stały rozwój, wymianę wiedzy i sprawną komunikację. Budujemy długoterminowe relacje oparte o zaufanie i elastyczność. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, cenimy szczerość i zaangażowanie.

Jako IT Project Manager będziesz koordynować proces transformacji cyfrowej dla naszego wieloletniego klienta z branży motoryzacyjnej, polegającym na zmianie procesów analogowych w cyfrowe wykorzystując przy tym aplikacje mobilne i webowe.

Twoje zadania:
  • koordynacja i wspólna analiza wymagań biznesowych projektu,
  • przygotowanie specyfikacji funkcjonalnej,
  • zarządzanie procesami wycen projektów,
  • tworzenie i zarządzanie backlogiem produktu,
  • ​definiowanie wymagań w oparciu o ustalone z zespołem DoD,
  • zarządzanie cyklem projektowym,
  • koordynacja codziennych prac zespołu projektowego, w tym developerskiego,
  • plan​owanie​ zasob​ów​ potrzebnych do realizacji ​projektu z tech leaderem,​
  • ​tworzenie i monitorowanie harmonogramu i budżetu projektu,
  • wdrażanie narzędzi, standardów, strategii oraz planu komunikacji usprawniających procesy.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 10 000-13 000 zł netto (B2B) lub 8 300 – 10 790 brutto na UoP,
  • 20 płatnych dni nieświadczenia usług,
  • narzędzia do pracy (telefon, komputer służbowy),
  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej,
  • elastyczny czas pracy,
  • benefity (LUXMED, Multisport, budżet szkoleniowy, lekcje języka angielskiego, integracje firmowe, ubezpieczenie grupowe na życie).
Nasza kultura pracy to:
  • stabilny zespół projektowy złożony z: product ownera, mid/senior developerów, tech leadera, testera, UX i UI designera i przedstawicieli działu marketingowego, prawnego i RODO,
  • wewnętrzne zasady zarządzania projektami oparte na metodykach zwinnych,
  • Tech Talk’i – regularne spotkania poświęcone wymianie wiedzy technicznej w zespole,
  • regularny feedback z liderem zespołu,
  • elastyczność w doborze narzędzi i softu do pracy.

Wymagania

Dogadamy się, jeśli:
  • masz doświadczenie w software house w zarządzaniu złożonymi projektami aplikacji mobilnych i webowych o rocznym budżecie w wysokości +/- 1 000 000 zł lub więcej.
  • zarządzałeś/aś budżetem i harmonogramem projektu,
  • znasz i stosujesz metodyki zwinne,
  • posiadasz wiedzę z zakresu tworzenia oprogramowania,
  • obsługujesz Jirę i Confluence,
  • znasz język polski na poziomie C1,
  • znasz język angielski na poziomie B2/C1,
  • samodzielność, holistyczne myślenie i wysokie umiejętności komunikacyjne to cechy, które Cię wyróżniają,
  • proaktywność to Twoje drugie imię,
  • stale szukasz usprawnień w zarządzaniu swoim czasem i pracą,
  • często słyszysz od innych, że dobrze ogarniasz

Nie czekaj – aplikuj 🙂