IT Project Manager

Praca zdalna / Poznań

Opis stanowiska

O AppVerk:
Naszą specjalizacją jest transformacja cyfrowa. Pracujemy z klientami od etapów wczesnych pomysłów i idei. Poprzez pracę badawczą i warsztatową pomagamy przekuć je na konkretne rozwiązania technologiczne. Zajmujemy się też produkcją oprogramowania – nasz zespół tworzy aplikacje webowe, aplikacje mobilne, rozwiązania automatyzujące pracę oraz wewnętrzne systemy firmowe. Nie boimy się nowych wyzwań i skomplikowanej architektury. Korzystamy z najnowszych technologii i rekrutujemy doświadczonych specjalistów IT. Do naszych klientów należą największe firmy w Europie: NOVOL, Fibaro, Currency One, Wykop, Hurtum oraz wiele innych. W wewnętrznych zespołach stawiamy na stały rozwój, wymianę wiedzy i sprawną komunikację. Budujemy długoterminowe relacje oparte o zaufanie i elastyczność. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, cenimy szczerość i zaangażowanie.
Jako IT Project Manager będziesz koordynować powstawanie aplikacji webowych, aplikacji mobilnych, rozwiązań automatyzujących pracę oraz wewnętrznych systemów firmowych.
Nasza kultura pracy to:
  • zespół projektowy złożony z: mid/ senior developerów, team leadera, testera, ux designera, project managera i przedstawicieli działu marketingowego, prawnego i RODO,
  • wewnętrzne zasady zarządzania projektami oparte na metodykach zwinnych,
  • Tech Talk’i – regularne spotkania poświęcone wymianie wiedzy technicznej w zespole,
  • regularny feedback z liderem zespołu,
  • elastyczność w doborze narzędzi i softu do pracy,
  • atmosfera i zespół, które sprawiają, że wracają do nas ekspracownicy <3
Twoje zadania:
  • wsparcie w przygotowaniu ofert, wycen i analizie biznesowej,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej,
  • tworzenie i zarządzanie backlogiem produktu,
  • zarządzanie cyklem projektowym,
  • koordynacja codziennych prac zespołu developerskiego,
  • plan​owanie​ zasob​ów​ potrzebnych do realizacji ​projektu,​
  • ​tworzenie i zarządzanie harmonogramem projektu,
  • ​definiowanie oraz delegowanie​ ​zadań,
  • wdrażanie narzędzi, standardów, strategii oraz planu komunikacji usprawniających procesy.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 6000-12000 zł netto (B2B) lub ekwiwalent na UoP,
  • narzędzia do pracy (telefon, komputer służbowy),
  • możliwość pracy zdalnej i elastyczny czas pracy,
  • benefity (snacki, dobra kawa, wyjścia integracyjne, cykliczne grillowanie, lekcje języka angielskiego, konferencje i szkolenia).
Zrób następny krok w swojej karierze – dołącz do zespołu AppVerk.

Wymagania

Dogadamy się jeśli:
    • masz min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku IT Project Managera,
    • znasz i stosujesz metodyki zwinne,
    • masz podstawową wiedzę z zakresu tworzenia oprogramowania,
    • znasz język polski na poziomie C1,
    • znasz język angielski na poziomie B2/C1,
    • samodzielność, analityczne myślenie i otwartość na ludzi to cechy, które Cię wyróżniają,
    • proaktywność to Twoje drugie imię,
    • poszerzasz swoją wiedzę i dbasz o swój rozwój,
    • stale szukasz usprawnień w zarządzaniu swoim czasem i pracą,
    • często słyszysz od innych, że dobrze ogarniasz 🙂