Office Manager

Praca zdalna / Poznań

Opis stanowiska

Naszą specjalizacją jest transformacja cyfrowa. Pracujemy z klientami od etapów wczesnych pomysłów i idei.  Poprzez pracę badawczą i warsztatową pomagamy przekuć je na konkretne rozwiązania technologiczne. Zajmujemy się też produkcją oprogramowania – nasz zespół tworzy aplikacje webowe, aplikacje mobilne, rozwiązania automatyzujące pracę oraz wewnętrzne systemy firmowe. Do naszych klientów należą największe firmy w Europie: NOVOL, Fibaro, Currency One, Wykop, Hurtum oraz wiele innych. W wewnętrznych zespołach stawiamy na stały rozwój, wymianę wiedzy i sprawną komunikację. Budujemy długoterminowe relacje oparte o zaufanie i rzetelność. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, cenimy szczerość i zaangażowanie.
Jako Office Manager będziesz koordynować funkcjonowanie biura oraz współpracę z podwykonawcami i działami zewnętrznymi m.in. działem prawnym, kadrami i księgowością.
Twoje zadania:
  • zapewnienie właściwego obiegu i archiwizacja dokumentacji w formie papierowej i elektronicznej,
  • przygotowywanie dokumentacji płacowo-kadrowej oraz rachunkowej (we współpracy z zewnętrznym biurem księgowym),
  • zarządzanie przepływami pieniężnymi i sporządzanie raportów kasowych,
  • wystawianie faktur i kontrola należności,
  • tworzenie koszyka przelewów,
  • zamawianie dostaw towarów i usług na potrzeby spółki,
  • organizacja i rozliczanie podróży służbowych oraz spotkań biznesowych,
  • współpraca z działem kadrowym, księgowym i prawnym.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 3500 – 5000 netto (UoP) lub 5600 – 8200 netto (B2B),
  • narzędzia do pracy (telefon, komputer służbowy),
  • możliwość korzystania ze szkoleń i kursów podnoszących kompetencje,
  • lekcje języka angielskiego,
  • inne benefity (snacki, dobra kawa, wyjścia integracyjne, udział w imprezach sportowych, cykliczne grillowanie,),
Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie – aplikuj!

Wymagania

Dogadamy się, jeśli:
  • masz min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Office Managera lub podobnym,
  • sprawnie posługujesz się Excelem,
  • znasz podstawy prawa pracy i wiesz, czym jest split payment oraz reverse charge,
  • samodzielność, analityczne myślenie i otwartość na ludzi to cechy, które Cię wyróżniają,
  • proaktywność to Twoje drugie imię,
  • poszerzasz wiedzę i dbasz o swój rozwój,
  • stale szukasz usprawnień w zarządzaniu swoim czasem i pracą,
  • często słyszysz od innych, że dobrze ogarniasz 🙂