iOS Developer

Praca zdalna / Poznań

Opis stanowiska

O AppVerk:

Naszą specjalizacją jest transformacja cyfrowa. Pracujemy z klientami od etapów wczesnych pomysłów i idei.  Poprzez pracę badawczą i warsztatową pomagamy przekuć je na konkretne rozwiązania technologiczne. Zajmujemy się też produkcją oprogramowania – nasz zespół tworzy aplikacje webowe, aplikacje mobilne, rozwiązania automatyzujące pracę oraz wewnętrzne systemy firmowe. Nie boimy się nowych wyzwań i skomplikowanej architektury. Korzystamy z najnowszych technologii i rekrutujemy doświadczonych specjalistów IT. Do naszych klientów należą największe firmy w Europie: NOVOL, Fibaro, Currency One, Wykop, Hurtum oraz wiele innych. W wewnętrznych zespołach stawiamy na stały rozwój, wymianę wiedzy i sprawną komunikację. Budujemy długoterminowe relacje oparte o zaufanie i rzetelność. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, cenimy szczerość i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 10 000 – 18 000 zł netto w przypadku kontraktu B2B
  • Możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy
  • Wyłącznie ciekawe i innowacyjne projekty tworzone według najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
  • Rodzinną atmosferę, dynamikę pracy i brak monotonii
  • Benefity (snacki, dobra kawa, wyjścia integracyjne, cykliczne grillowanie, lekcje języka angielskiego)

Wymagania

  • Swift
  • MVC i MVVM
  • CocoaPods
  • Rest API
  • JSON
  • Git

Mile widziane:

  • Objective-C
  • Firebase, CoreData
  • Bitrise
  • Rozwiązania międzyplatformowe (React Native, Flutter)
  • RxSwift