Frontend Developer (Angular)

Praca zdalna

Opis stanowiska

O AppVerk:
Naszą specjalizacją jest transformacja cyfrowa. Pracujemy z klientami od etapów wczesnych pomysłów i idei.  Poprzez pracę badawczą i warsztatową pomagamy przekuć je na konkretne rozwiązania technologiczne. Zajmujemy się też produkcją oprogramowania – nasz zespół tworzy aplikacje webowe, aplikacje mobilne, rozwiązania automatyzujące pracę oraz wewnętrzne systemy firmowe. Nie boimy się nowych wyzwań i skomplikowanej architektury. Korzystamy z najnowszych technologii i rekrutujemy doświadczonych specjalistów IT. Do naszych klientów należą największe firmy w Europie: NOVOL, Fibaro, Currency One, Wykop, Hurtum oraz wiele innych. W wewnętrznych zespołach stawiamy na stały rozwój, wymianę wiedzy i sprawną komunikację. Budujemy długoterminowe relacje oparte o zaufanie i rzetelność. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, cenimy szczerość i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 10 000 – 18 000 zł netto w przypadku kontraktu B2B
  • Możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy
  • Wyłącznie ciekawe i innowacyjne projekty tworzone według najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
  • Pracę w zespole z doświadczonymi Senior Developerami
  • Rodzinną atmosferę, dynamikę pracy i brak monotonii
  • Benefity (snacki, dobra kawa, wyjścia integracyjne, cykliczne grillowanie, lekcje języka angielskiego)
Zrób następny krok w swojej karierze – dołącz do zespołu AppVerk.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Frontend developer
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Technologie wymagane: Angular, JavaScript, TypeScript, RxJS, Sass, HTML, Jasmine, Karma, GIT
  • Technologie mile widziane: REST, ESlint, Docker, Swagger, NG Bootstrap, Highcharts.js